18 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Экспресс море и авиа доставка из Китая в Украину посылок и сборного груза "Alliance GLOBEX Limited"

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Умови перевезення Крихких, і габаритних товарів.

Звертаємо вашу увагу, що крихкий вантаж ми не страхуємо і не приймаємо за нього претензії.

До крихкого товару ставляться, панельні телевізори, пластмасові автозапчастини (бампери, спойлери, капоти та ін), посуд, музичні інструменти, скло, світильники, інші товари, які не увійшли у перелік об'єднані ознакою «тендітний товар».

Панельні LED, LCD-телевізори в заводській упаковці є крихким негабаритним товаром і не призначені для міжнародних перевезень збірними посилками. Будь-яка упаковка, крім скриньки з багатошарової ДСП, є недостатньою і не захистить телевізор на 100% при перевантаженнях і кур'єрської доставки. Відправка таких телевізорів зі складу здійснюється тільки під відповідальність самого Клієнта.

  Склад A-globex не надає упаковку з багатошарової ДСП! Упаковка телевізорів на нашому складі можлива тільки в багатошаровий картон, який істотно знижує ризик ушкодження, але не дає гарантії.

Пластмасові запчастини можуть бути легко пошкоджені під час перевезення збірного вантажу. Даний вид товару обов'язково повинен бути упакований в дерев'яну обрешітку або фанерний ящик. Компанія не надає такий вид упаковки. Якщо постачальник надіслав нам товар без зазначеного вище типу упаковки, компанія не несе відповідальності за цілісність вантажу і не приймає претензій по ушкодженому в ході доставки вантажу.Посуд, скло, люстри можуть бути легко пошкоджені під час перевезення збірного вантажу. Даний вид товару обов'язково повинен бути упакований в картон з дерев'яними латами або фанерний ящик, заповнений пінопластом або іншим наповнювачем. Компанія не надає такий вид упаковки. Якщо постачальник надіслав нам товар без зазначеного вище типу упаковки, компанія не несе відповідальності за цілісність вантажу і не приймає претензій по ушкодженому в ході доставки вантажу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner