18 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Экспресс море и авиа доставка из Китая в Украину посылок и сборного груза "Alliance GLOBEX Limited"

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Оптом з Китаю від виробника

Викуп та доставка в Україну з 1688.com та інших майданчиків Китаю та інтернет магазинів.

 

Ми пропонуємо автоматизований сервіс придбання товарів;

 1. Тариф за послугу 10%

 2. Обробка заявки в день отримання інформації

 3. Прийом на склад

 4. Перевірка характеристик

 5. Фото звіт

 6. Повернення товару при не відповідності

 7. Зручний сервіс консолідації (об'єднання товарів різних продавців в одній посилці)

 8. Відстеження статусів обробки товарів і посилок

 9. Він лайн відстеження статусу доставки

 10. Вільний вибір методів та способів доставки по Україні

Ви займаєтеся оптовими продажами або тільки плануєте відкрити свій бізнес, і вам потрібна конкурентоспроможна ціна? Крім терміновості і стислості ланцюжка постачальників, клієнтів транспортної компанії вкрай важливо знайти можливість економити на вантажоперевезеннях, щоб не збільшувати вартість кінцевого продукту для свого споживача. У зв'язку з цим ми пропонуємо організувати оптові поставки з Китаю, які будуть обходитися дешевше через те що:

 • чим більша партія, тим більшу знижку на неї пропонує продавець в Китаї;
 • чим більший вантаж, який ми перевозимо для вас, тим дешевше транспортування обійдеться вам.

Прямі поставки товарів з Китаю оптом здійснюються з використанням контейнерних перевезень, що дозволяє максимально збільшити вага перевезених товарів і скоротити час на їх доставку в Україну.

Наша компанія надає послуги доставки товарів з Китаю, а також допомагає здійснювати покупки у китайських продавців, спілкуючись з ними і з'ясовуючи всі подробиці про продукцію. Наші клієнти повністю беруть участь у процесі і можуть відстежити кожен етап операції і транспортування в «особистому кабінеті». Ви вносите посилання на товар в кабінеті, вказуєте необхідні вам параметри та кількість, а ми в свою чергу цікавимося товари у продавця і здійснюємо контроль їх якості. Після надходження продукції на склад та повної перевірки, формується фотозвіт, з якими повинен ознайомитися замовник і тільки потім підтверджує замовлення. У тому випадку, якщо вас не влаштує якась деталь, оплата за товар повертається. Як бачите, все гранично просто і зрозуміло.

Ми намагаємося надавати клієнтам максимально вигідні умови для співпраці. Замовляючи оптове постачання з Китаю у нас, ви приймаєте правильне рішення, про яке ніколи не пошкодуєте. Якщо ви не вірите «на слово» - почитайте численні відгуки замовників, які завжди залишаються задоволені нашим обслуговуванням.

Заказ оптом из Китая уже успели оценить многие из вас, ведь такие расценки на товары можно встретить далеко не везде. Практически все виды товаров можно купить по цене в два, а то и в три раза дешевле. Благодаря нашей компании вам даже не нужно напрямую общаться с продавцом и прочувствовать на себе языковой и ментальный барьер. Мы все сделаем, чтобы ваш бизнес процветал, и вы вернулись к нам снова. Доставка оптом из Китая, осуществляемая компанией «Alliance GLOBEX LIMITED» – это выгодно как для среднего, так и для мелкого бизнеса, поэтому очень востребовано, ведь от этого клиент получает массу выгод, например:

 • экономию времени и денег на закупках товаров, даже с учетом доставки;
 • возможность онлайн-контроля и уверенность в существовании продавца;
 • отсутствие ограничительных рамок в объемах заказа;
 • наличие услуги поиска продавцов для дальнейшего сотрудничества;
 • уменьшение беспокойства и участия с вашей стороны до минимума.

Перед отправкой каждой посылки замеряются ее параметры, и с учетом этих данных выстраивается цена за транспортировку. С нами вам не придется утруждаться лишними проблемами, ведь мы сможем уладить любые вопросы.

Обращайтесь в «Alliance GLOBEX LIMITED», мы специализируемся на поставках из Китая без посредников уже многие годы, имеем надежных поставщиков и представителей в Китае, а также располагаем штатом ответственных и квалифицированных сотрудников.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner